Skip to content

Pożyczki pozabankowe – wypłacane tego samego dnia

Szukając odpowiedniej pożyczki gotówkowej, nie zawsze możemy udać się po nią do banku, gdzie mamy konto. Jakiekolwiek zaległości w płaceniu innych kredytów powodują wpisanie do rejestru BIK, a tacy klienci natychmiast otrzymują decyzję odmowną. Kłopoty finansowe jednak zostają i trzeba szukać innych, alternatywnych rozwiązań.

Pożyczki bez bik, szybkie i łatwo dostępne

Jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych są pożyczki pozabankowe, jakie można wziąć w licznych firmach, działających w naszym kraju. Oferują one popularne chwilówki nie tylko w swoich biurach stacjonarnych, ale również na stronach internetowych, działających nawet na urządzeniach mobilnych. Daje to możliwość szybkiego zdobycia potrzebnych środków na różne cele, choćby organizację zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Przelew tego samego dnia

Wzięcie pożyczki bez bik wymaga zdecydowanie mniej zachodu niż w przypadku analogicznego kredytu bankowego. Firmy pożyczkowe nie stawiają przed swoimi klientami tak surowych wymagań, jak posiadanie zaświadczeń o dochodach czy niezaleganiu z podatkami. Nie jest też sprawdzana historia kredytowa czy wpisy w rejestrach dłużników. Mając przy sobie tylko ważny dowód osobisty lub paszport można załatwić wszystkie niezbędne formalności zaledwie w kilkadziesiąt minut. Ograniczają się one zresztą jedynie do wypełnienia wniosku i przesłaniu go do zatwierdzenia. Czeka się na nie krócej niż w banku, a podpisując umowę, przelew na konto otrzymujemy zazwyczaj jeszcze tego samego dnia.